Harmonija
ar dabu pilsētā

Mežaparka Village ir 50 jauni mājokļi cilvēkiem, kuri sapņo dzīvot tuvu dabai, saglabājot saikni ar pilsētu. To veido divas daudzdzīvokļu ēkas ar 42 dzīvokļis un astoņas rindu mājas. Dzīvokļi pieejami ar platībām no 24 līdz 96 m2, savukārt māju platību sasniedz 110m2. Visi mājokļi ir ar pilnu apdari – parketa grīdām, kvalitatīviu santehniku un flīzēm.

2 daudzdzīvokļu mājas
8 rindu mājas
42 dzīvokļi
Prezentācija PDF, 32.87 MB

Priekšrocības

Plašas atpūtas iespējas un meža tuvums savienojumā ar pilsētas priekšrocībām padara Mežaparka Village par vietu, ko novērtēs gan veselīga dzīvesveida piekritēji un mākslas cienītāji, gan jauni pāri un kuplākas ģimenes. Mēs ticam, ka, pateicoties nelielam mājokļu skaitam un ciemata mājīgai un labiekārtotai apkārtnei, šeit veidosies draudzīga iedzīvotāju kopiena.

Dzīve blakus lielākajai atpūtas zonai Rīgā

Koncerti Mežaparka Estrādē, Zaļajā teātrī un citi pasākumi Mežaparkā – tas viss būs tur pat blakus, viegli sasniedzams ar kājām. Rīgas un arī citu pilsētu iedzīvotāji speciāli dodas uz vietu, kuru Mežaparka Village iedzīvotāji būs izvēlējušies par savām mājām.

Vieta fiziskām aktivitātēm

Mēs esam iekārtojuši teritoriju tā, lai iedzīvotājiem nebūtu speciāli jāmeklē vietas sporta nodarbībām – lai tās varētu realizēt tur pat Mežaparka Village teritorijā.

Velosipēdu novietnes

Mēs vēlamies, lai Mežaparka Village iedzīvotāju vērtības sakristu ar tām, kuras mēs esam likušas šī projekta pamatā – tas ir zaļš, ilgstpējīgs un dabai draudzīgs dzīvesveids. Viena no lieliskām izvēlēm ir, piemēram, vasarās doties uz darbu ar velosipēdu vai brīvdienās auto vietā izvēlēties velosipēdu, dodoties uz pludmali vai pastaigu mežā.

Bērniem draudzīga un pārdomāta vide

Mēs ticam, ka starp Mežaparka Village iedzīvotājiem būs daudz jaunās ģimenes, kuras novērtēs bērniem draudzīgu, drošu un pārdomātu vidi.

Labiekārtota un apzaļumota teritorija

Lai arī Mežaparka Village atrodas vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm, mēs esam parūpējušies par to, lai atrodoties dzīvojamā kompleksa teritorijā, būtu jūtams šis dabas tuvums un zaļā vide turpinātos kā Mežapakarka Village apkārtnē, tā arī pašā teritorijā.

Dzīve blakus lielākajai atpūtas zonai Rīgā
Vieta fiziskām aktivitātēm
Velosipēdu novietnes
Bērniem draudzīga un pārdomāta vide
Labiekārtota un apzaļumota teritorija
Ir svarīgi videi radīt cilvēcīgu mērogu, veidot to vienkāršu, nepārspīlētu, pamatīgu un ilgtspējīgu Ansis
Paeglītis Arhitekts, Teeja arhitekti
?php echo ${ansis_cite_.$language} ?>
Pilsētas centrs
20 min ar auto

Pilsētas centrs

Lai arī, dzīvojot Mežaparka Village, pārņem sajūta, ka mežs, ezers un pludmale ir pavisam tuvu, tajā pašā laikā labās infrastruktūras dēļ pilsētas centrs ir ātri un ērti sasniedzams, kas neierobežo darba vietas izvēli un ļauj viegli izvēlēties izglītības iestādi bērniem.

Zooloģiskais dārzs
15 min ar auto

Zooloģiskais dārzs

Rīgas Zooloģiskais dārzs darbojas kopš 1912. gada. Gadu gaitā tas ievērojami paplašinājis savu iemītnieku kolekciju – tur iespējams satikt lauvas, žirafes, ķengurus, zebras, kamieļus, paviesoties tropu mājā un izpētīt zemūdens pasauli. Lieliska vieta atpūtai pieaugušajiem un bērniem.

Vecāķu pludmale
15 min ar auto

Vecāķu pludmale

Vecāķu pludmale ir platākā pludmale Baltijā, kas jau vairāk nekā 100 gadus ir iecienīta rīdzinieku atpūtas vieta, viena no divām oficiālajām Rīgas pludmalēm pie jūras līča. 2008. gadā tā ieguva zilo karogu kā atzinību par tīrību un infrastruktūru

Mežaparka lielā estrāde
10 min ar auto

Mežaparka lielā estrāde

Šī vieta reizi četros gados kļūst par mājvietu vienam no vērienīgākajiem notikumiem kultūras dzīvē – Dziesmu svētkiem, tai ir liela kultūrvēsturiska nozīme. Estrādē notiek arī vietējo un ārzemju mākslinieku koncerti.

Ozo Golf Club
5 min ar auto

Ozo Golf Club

Pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā. Ozo Golf Club ir viens no tehnoloģiski modernākajiem golfa laukumiem Ziemeļeiropā, jo tas ir aprīkots ar labu laistīšanas sistēmu un kvalitatīvu apkopes tehniku. Ozo Golfa kluba restorānu iecienījuši gan golfa spēlētāji, gan kulinārijas noslēpumu pārzinātāji.

Ja nepieciešams finansējums

Noskaidrojiet savas finanšu iespējas saņemt hipotekāro kredītu Jūsu mājoklim Mežaparka Village pie kādas no mūsu sadarbības bankām.

Citadele

Bez komisijas maksas par kredīta noformēšanu, iegādājoties mājokli no jauno projektu attīstītājiem. Akcija spēkā 01.01.-30.06.2022.* Uzzini savas iespējas attālināti.

Luminor

Piesakies konsultācijai un noskaidro hipotekārā kredīta piedāvājumu no Luminor.

SEB

Hipotekārais kredīts mājokļa iegādei, būvniecībai un remontam.

Swedbank

Mājokļa iegādes procesa laikā saņem konsultācijas un vērtīgus padomus no Swedbank finansēšanas ekspertiem.

+371 27026715 vai
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts.
Mūsu pārdošanas speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.
+371 27026715 vai
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts.
Mūsu pārdošanas speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.