Apdare

‘’Mežaparka Village’’ ir domāts cilvēkiem, kas novērtē dabas un miera tuvumu pilsētvidē, līdz ar to ēku interjera dizaina mērķis ir ieviest šīs sajūtas kā koplietošanas telpu, tā arī dzīvokļu iekšējā apdarē

Tehniskā specifikācija PDF, 1.56 MB
Apdare
Koplietošanas telpas / Kāpņutelpa

Koplietošanas telpas / Kāpņutelpa

Koplietošanas telpās dominē minimālisms. Dzelzsbetona kāpnes ar melnām, lakoniskām metāla margām ar koka rokturi. Mājā OZOLS pieejams moderns Kone lifts.

Vannas istabas apdare

Vannas istabu apdarē ir izvēlētas lielformāta akmens masas flīzes no ražotāja VIVES pelēkos toņos ar izteiksmīgu, taču mierīgu Ceppo Di Gre tekstūru. Atbilstoši komforta klases līmenim, ir izvēlētas mūsdienīga dizaina izlietnes un klozetpodi no ražotāja Hatria, kā arī iebūvētas Kaldewei vannas. Kā dizaina akcents vannas istabās kalpo santehnika matētā melnā krāsā no itāļu ražotāja Bianchi, kas lieliski kontrastē ar gaiši pelēkajiem toņiem un balto santehniku.

Vannas istabas apdare Apdarē ietilpst
Dušas komplekts
Iebūvēta vanna
Grīdas un sienas flīzes
Apdarē ietilpst
Pilna apdare
Ozolkoka parkets
Durvis
Slēdži un kontaktligzdas
Grīdlīstes
Dzīvokļu apdare

Dzīvokļu apdare

Dzīvokļu tonalitātē dominē gaišie un dabas toņi, kas papildināti ar gaiši brūnām dabiskā ozolkoka grīdām. Viena no galvenajām attīstītāja vēlmēm bija radīt plašuma un gaišuma sajūtu mājokļos, kas tiek panākts ar lieliem logiem un 2,8 m augstiem griestiem. Īpaši vērtīgs papildinājums dzīvokļu iekšējā apdarē ir 2,4 augstas durvis, kā arī 11 cm augstas grīdlīstes, kas ražotas pēc individuāla pasūtījuma un dizainera skicēm.

Mežaparka Village dzīvokļi uzrunā tos, kas novērtē mājīgumu, komfortu, kvalitāti un ilgtspējīgu dizainu Egija
Mangulsone Mežaparka Village
interjera dizainere
?php echo ${ansis_cite_.$language} ?>
+371 27026715 vai
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts.
Mūsu pārdošanas speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.